Привіт!
Я – Любов, рада зустрічі!
Запрошую на ігри та психотерапію, працюю у підходах гештальт, екофасилітація, арт-терапія, процесинг полярностей, процесинг постулатів, метафоричні асоціативні карти, символічне моделювання, нейрографіка, трансформаційні ігри, чистий простір.
Розкажу трохи про себе:
Я з дитинства любила ігри, від хованок до “море хвилюється раз”, згодом зацікавилася імпровізацією в театрі – відвідувала студію Чорний Квадрат, захопилася настильними іграми, Імаджінаріум – мій фаворит.
Психологію активно та інтерактивно опановувала зі старших класів школи, пройшла безліч навчальних програм, від 2-х ступенів Гештальта до Символічного Моделювання та процесингу полярностей Ж. Славінського.
Закінчила магістратуру з психології в Університеті Менеджменту. Найкраще, що я змогла вигадати, це поєднати любов до ігор і до психології воєдино:)
Гештальт став для мене практичною життєвою філософією – такий собі дзен у сучасному суспільстві. Однак є й інші шляхи до власної цілісності та повноцінної присутності тут і зараз. На досвіді з клієнтами та в самостійній роботі я переконалася, що оптимальною є комбінація різних підходів та технік з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта та запитів. У чому я можу бути корисною? У роботі з:
– “застряганням” у певних емоціях (повторювані реакції на людей, події)
– нав’язливими станами, ідеями, що заважають переконаннями
– залежностями (паління, переїдання тощо)
– нездатністю рухатися у бік наміченої мети, тиском негативного досвіду і чужих установок
– відсутністю/недостатньою виявом бажаних характеристик (впевненість, товариськість, креативність і т.д.)
…і з багатьма іншими, що може бути вашим окремим випадком!
Я зауважила, що ігри активізують у мені азарт, гостре проживання існуючої реальності та натхнення створювати нове. У цьому – величезний ресурс і ключик до розуміння “солі життя”, а також до її моделювання, виходячи з власних потреб, особливостей і станів. Тому з задоволенням освоюю цей безмежний світ і запрошую вас приєднатися до подорожі!
Люблю роботу з проективними техніками, адже саме так нам вдається безпосередньо контактувати з несвідомим та отримати відповіді «з глибин». Вірю в його мудрість та здатність вести нас у потрібному напрямку. Саме тому кожну психотерапевтичну сесію сприймаю як подорож до унікального внутрішнього світу людини, і в цьому допомагає комбінація різних підходів та методів, якими я володію.
Веду такі психологічні та трансформаційні ігри:
- МЕТАФОРІЯ – трансформація проблемної ситуації чи стану на ресурс за допомогою арт-терапії, символічного моделювання, коучингу, через метафору.
- ЛІЛА-ЧАКРА – діагностика внутрішньої готовності до досягнення мети – яким буде шлях до неї? Які поведінкові патерни та установки, що обмежують чи допомагають переконання, керують нами?
- ЛАКШІА – дослідження мети на найближчий рік. Чому відкладаємо? Які можливі перешкоди чи навпаки, потужні мотиватори ховаються у цій темі?
- ІНДИВІДУАЦІЯ або ЖИТТЄВА КВІТКА – знайомство зі своїми внутрішніми частинами, подорож з казковими персонажами та набуття ресурсів.
- ЧОЛОВІЧЕ І ЖІНОЧЕ або ПСИКРЕТИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ – можливість дослідити власні вірування та переконання у сфері чоловічо-жіночих відносин на різних етапах – від знайомства до близькості, а також виявити зовсім інші погляди інших учасників на ці теми.
- ТАЄМНИЦІ ЧАРІВНОГО САДУ – гра для представниць прекрасної статі, дослідження своєї жіночності, інтеграція сильних та слабких сторін.
- ОСОБИМ ДО ОБЛИЧЧЯ – дослідження «всесвітів» – своєї та іншої людини, вивчення вивороту відносин, їх гармонізація
- ПОЗБАВЛЕННЯ ОБРАЗ – можливість дослідити це почуття і подивитися на нього з іншого боку, переосмислити ситуацію та змінити ставлення до неї.
- САТОРІ – гра на основі методу «Радикальне прощення», трансформація своїх деструктивних установок по відношенню до світу.
- КОРЖИК (рос. ЛЕПЕШКА) – гра, що дозволяє учасникам різного віку розвивати соціальний інтелект: виявляти агресію у прийнятний спосіб, захищати свої межі, просити вибачення, домовлятися.
(+Інші соціальні ігри Гюнтера Хорна – Псикрети для підлітків, Сімейні псикрети…) - ШОСТЕ ПОЧУТТЯ – гра, спрямована на гармонізацію лівої та правої півкуль, розвиток образного мислення, інтуїції.
- ГЕШТАЛЬТЕР – можливість у грі усвідомити та прожити щось на тему свого запиту, у підході гештальт-терапії
Моя освіта:
- Магістр соціології, факультет соціології та психології, КНУ ім.Т.Г.Шевченка.
- 2 ступені МДІ (Московський Гештальт Інститут), тренери – Є.Калітєєвська, С. Моховиков, спеціалізація – «Кризи та травми» у О. Поверенної, І. Погодіна.
Додаткова освіта:
- арт-терапія у Д. Хломова;
- робота з метафоричними асоціативними картами у М.Егетмейєра;
- основи НЛП у С.Горіна;
- тілесна терапія у В.Баскакова;
- нейрографіку у С.Донець;
- екофасилітацію у автора – П. Лушина, і ін.