Гра “Ліла-Чакра”

Гра “Ліла-Чакра” нагадує план-тренінг Вашого майбутнього життя. Ставлячи якусь мету, Ви граєте в ту ж гру життя, тільки на маленькому полі.

Ліла-Чакра – діагностика внутрішньої готовності до досягнення мети – яким буде шлях до неї? Які поведінкові патерни та установки, що обмежують чи допомагають, або переконання, які керують нами?

Коли: за записом, у зручний для вас час та день

Тривалість гри:  3-5 годин (1 година ігрового часу на 1 учасника)
Кількість учасників: 1-6 осіб


У процесі гри Ви стикаєтеся з перешкодами та отримуєте допомогу, як і в реальному житті. Фактично, граючи в цю гру ви моделюєте хід Вашого життя в реальності. І Ви не тільки можете «піддивитися», як здійснюватиметься Ваша Мета в житті, але й уже в процесі гри, отримуючи осяяння та нові розуміння, ви зможете «пропрацювати» вашу мету так, щоб її здійснення пройшло гладкіше і легко. Тому цю гру і називають трансформаційною. Вона трансформує нашу свідомість та ставлення до життя, дозволяючи отримувати найкращі результати.

Помічено, що зміни трапляються на різних рівнях. Це рівень дій самої людини, її комунікацій з іншими людьми у своєму оточенні, її навичок та здібностей.

Наступний рівень зміни, трансформації – це рівень усвідомлення цінностей та переконань. На цьому рівні приходить розуміння мотивації вчинків, усвідомлюються смисли, можливо – місії.

Ви давно хочете вирішити якесь питання, але це ніяк не виходить?
✓ Ви стоїте на роздоріжжі і не розумієте, що далі?
✓ У Вашому житті застій і важко з чогось почати?
✓ У Вас є цікава ідея, і Ви хочете зрозуміти, на що краще звернути увагу, щоб досягти успіху?
✓ Ви хочете зрозуміти, що відбувається у вашому житті?

В основі гри «Ліла-Чакра» – Мудрість тисячоліть:
1. Гра «Ліла».
2. «Трансформаційна гра».
3. План чакр.
4. Книга Змін «І Цзін».

Як проходить Гра

У процесі гри гравець рухається ігровим полем до своєї Цілі. Він потрапляє на різні поля, що несуть різне смислове навантаження та різні життєві вібрації. Те, як Гравець долає труднощі, чи навпаки, може скористатися підтримкою, показує його рівень свідомості та бачення ситуації на шляху досягнення його Цілі.

Гра Ліла-Чакра – це відображення реального життєвого шляху Гравця, а також його сприйняття світу та його дій у ньому. Граючи в Лілу-Чакру ми як би на «малому полі життя» в Ігри створюємо модель поведінки (план дій) у Великій Ігри під назвою Життя. Під час гри, потрапляючи на різні ігрові позиції — «поля життя», гравець на «малому полі життя» у грі переживає як поразки, так і перемоги. Приймаючи якісь рішення (вибираючи особливим чином сформульовані позиції для усвідомлення, прописані для кожного поля гри), Гравець впливає на подальший рух по полю Ігри.

Як гра Ліла-Чакра допомагає покращити життя

Гра виводить Гравця з тих обмежуючих переконань та щоденних шаблонів, якими він користується у житті. Всі ми, усвідомлено чи не усвідомлено, використовуємо в житті певні шаблони поведінки. Це наш захисний механізм, який миттєво реагує. У відповідь на якусь життєву ситуацію у нас виникає певна емоція та відповідна поведінка. І чим старше ми стаємо, тим більш фіксованою стає така поведінка. Але якщо ми хочемо досягти чогось нового в житті, то, що нам не вдається досягти з нашими шаблонами та стереотипами, ми повинні змінитись і подивитися на світ ширше.

Світ багатогранний. І досягти своєї мети ми можемо різними шляхами, у різний час і з різною кількістю витрачених сил та енергії. Але треба спочатку побачити, що є «інші» шляхи, потім усвідомити, що заважає нам піти ними і потім змінити наші «звичайні моделі поведінки», щоб досягти задуманого.

Гра Ліла-Чакра змушує подивитися на життєві ситуації з різних точок зору. Під час гри ми знову переосмислюємо ті чи інші життєві ситуації. Таким чином гра Ліла-Чакра розширює свідомість, трансформує стереотипи, що склалися, і відкриває нові шляхи до реалізації Ваших цілей.

Змінюючи свої установки в процесі Ігри – Ви привносите ці зміни в Життя, тим самим Ви стаєте більш ефективною і щасливою людиною в житті.

Трансформаційна гра «ЛІЛА-ЧАКРА» дасть відповіді на Ваші запитання та покаже шлях до виконання бажань через розширення Вашої свідомості.

ЛІЛА-ЧАКРА-діагностика внутрішньої готовності до досягнення мети – яким буде шлях до неї? Які поведінкові патерни та установки, що обмежують чи допомагають переконання, керують нами?

Автор: Євген Кітанін / Вет Затінус

Проводить Любов Купрієнко

Запис по телефону / viber / whatsapp / telegram: +38-050-410-19-90

Любов Купрієнко