Трансформаційна гра “Метафорія”

МЕТАФОРІЯ – це трансформація проблемної ситуації або стану в ресурс за допомогою арт-терапії, символічного моделювання, коучингу.

МЕТАФОРІЯ  – це:

 • гра-трансформація, шлях від жертви обставин – до себе-творця;
 • психотерапія, в якій на Вас чекає водоспад усвідомлень – адже ваше несвідоме вкаже вам на суть проблеми. А також на взаємозв’язку, якими вона обросла всередині вас – чого ви раніше не помічали через пильність свідомості-контролера – а через власну метафору виявите;
 • арт-терапія, в якій ваша проблемна ситуація змінюється у вас на очах під час та після гри;
 • динамічна та захоплююча версія символічного моделювання;
 • коучинг, де на запитання відповідати легко та цікаво, і знаходження ресурсу неминуче!

ОСНОВНА ІДЕЯ:
Це можливість дослідити та трансформувати ту частину свого внутрішнього світу, яка викликає дискомфорт. Вона вже існує в нас, і знаходиться десь на просторах несвідомого. У грі ми формуємо цю тему у вигляді метафори (адже несвідоме розмовляє з нами через образи) і далі знайомимося, контактуємо з нею, з подивом спостерігаючи за тим, як вона оживає та змінюється.

ДЛЯ ТИХ, ХТО:

 • хоче зцілити проблемну ситуацію, але не знає, як;
 • давно ходить до представників «допомагаючих професій», а «віз і нині там»;
 • сам терапевтує і процесує клієнтів, а «шевець без чобіт».

ДЛЯ ЧОГО?
Гра «Метафорія» ідеально підходить для особистісного розвитку, позбавлення від небажаних станів, зміни шаблонів поведінки, розвитку внутрішніх ресурсів, прояснення внутрішньоособистісних питань та ін.

Під час гри у вас з’являться нові знання та відкриття, інтуїтивні осяяння, ресурси та можливості, яких не було до гри.

Участь в одній грі прирівнюється до години особистої терапії або до кількох годин групової психотерапії.

ВІДМІННІСТЬ ВІД ІНШИХ ІГР:

 • універсальність – працюємо з будь-якими темами без обмежень!
 • динамічність – не потрібно читати тексти з описом кожного ходу;
 • жвавість, глибина – ви відчуваєте справжній контакт із собою, ви – не просто фішка на ігровому полі, ви – ваша ж Жива Метафора;
 • трансформація! Дійсні зміни стану та подій у житті на тему запиту.

НА ЯКІ ТЕМИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАПИТАННЯ? Абсолютно будь-які!

 • від складнощів у взаємовідносинах до проблем із зайвою вагою;
 • від роздратування на колег до прокрастинації;
 • від ступору перед відкриттям власного бізнесу до депресії.

Гра побудована на стику двох систем: Спіральна Динаміка Грейвза та Подорож Героя Стівена Гіллігена.

Бонус:
– після гри ви отримаєте безкоштовну розсилку з додатковими питаннями, які допомагають заземлити нову метафору протягом 21 дня.

Автор: Євген Грінберг.

З відгуків про гру:

«Мені здавалося, що моя ситуація безнадійна, і мене охоплював розпач. А зараз я бачу шлях, ясність, відчуваю наснагу»

«Не очікувала, що гра Метафорія виявиться настільки захоплюючою та ефективною. 3 години гри дозволили побути з собою віч-на-віч, з цікавістю прислухатися до себе як до найважливішої людини, дозволити собі те, про що не підозрювала раніше, побачити світ по-новому. Для мене участь стала безцінним досвідом занурення у стан повної згоди із самою собою. Цей стан не залишає мене і після гри та дає ресурс для життя із задоволенням»

«Дуже корисна та глибока гра! За кілька годин змінилося моє ставлення до мого запиту, він перестав бути для мене таким страшним і недосяжним, я знайшла відповідь на своє запитання, і це було дивно! Дуже цікаво, не травматично і відразу відчувається результат!»

«Я ніяк не могла скинути зайві кілограми, на дієтах висидіти не вдавалося – і ось, після гри я сіла на дієту легко та із задоволенням! Абсолютно інший стан – немає внутрішньої напруги, немає зривів, є легкість та впевненість!»

«Мій бізнес зайшов у глухий кут. Жодні дії не давали результату. Прямо опускалися руки. У грі я побачив головний завтик і протягом тижня після гри події розгорнулися зовсім по-іншому. З’явилися потрібні люди, потрібна інформація, все закрутилося, з’явилася енергія йти далі»  

«Можливість перетворити непросту життєву ситуацію, занепокоєння та метання – на якийсь образ, дати йому визначення і, граючи, стежити за його трансформацією. Моєю метафорою були руки, що безнадійно копалися в болоті. І ось це відчуття – все марно, безглуздо … До кінця гри бруд і болото трансформувалися в чудові квіточки, які опинилися в тих же руках. Те саме сталося і з настроєм – чіткий погляд на ситуацію, спокій та радість».

«Трансформаційна гра, яка у минулому році змінила моє життя на всі 100%. Раніше ніколи не стикався з таким способом взаємодії зі своїм внутрішнім світом.
Рисунок, який під час гри кожен гравець собі робить, постійно змінюється, аж доки проблемна життєва ситуація не перетвориться на позитивну метафору.
Моя метафора така швидка почала збуватися, що я перепитував: “Невже таке можливо?!”. А все завдяки Любов Купрієнко».

Проводить гру Любов Купрієнко. 

Запис по телефону / viber / whatsapp / telegram: +38-050-410-19-90

Також можете записатися на гру

Любов Купрієнко