Трансформаційна гра “Саторі”

Гра Саторі – це повноцінний трансформаційний тренінг, який у легкій ігровій формі створює сильні позитивні зміни у вашому житті. Це – Ваша Реальна Можливість Радикального Прощення – зцілення взаємин із близькими людьми та набуття внутрішнього світу та гармонії.

«Саторі» – гра про Прощення, це гра для дорослих, яку вигадав автор методу «Радикальне Прощення» Колін Тіппінг разом зі своєю дружиною Джоанн. В основу гри лягли принципи Радикального Прощення.

Допущення, яке допоможе грати в цю гру — це готовність визнати, що всі події в житті відбуваються не випадково, а ДЛЯ нашого зцілення та розвитку.
На перший погляд, це типова настільна гра з фішками, кубиком, ігровим полем та картками. Ось тільки клітини ігрового поля називаються незвичайно: переконання, проекція, дихання, що звільняє, світло, карма, ангел зцілення… На кожній клітці – своя дія.

Гра «Саторі» – не просто терапевтична трансформаційна гра. Це гра-тренінг, яка допомагає покроково та ефективно провести роботу з негативними емоціями та стресовими ситуаціями та покликана допомогти людині відновити втрачену внутрішню гармонію, повернути спокій та впевненість у собі.

Трансформаційна гра Саторі допоможе Вам:

– зцілитися від глибокої образи, яку неможливо забути;

– зцілити минулі травми та образи, які заважають знайти партнера або налагодити стосунки у парі;

– звільнитися від невдалих відносин і ситуацій, що повторюються;

– усвідомити та змінити обмежуючі переконання, які керують Вашими вчинками та не пускають нові можливості у Ваше життя;

– почати вибудовувати гармонійні відносини, в яких є прийняття, підтримка та взаємоповага;

– знайти та зцілити причини повторюваних негативних ситуацій;

У результаті простити і полюбити себе та своїх кривдників, щоб звільнити простір для дива і в результаті піднятися на новий рівень щастя та достатку.

Оскільки лікування відбувається через серце, а не через голову, зміни відбуваються швидко і залишаються надовго.

За 3-5 годин гри Саторі Ви зможете позбавитися хворобливих образ і обмежуючих переконань, які керували Вами багато років. Це дозволить вже під час гри отримати перші несподівані результати.

Під час гри Ви робитимете прості дії і відразу помічатимете в собі несподівані приємні зміни. Почнете зцілювати травми минулого, які сьогодні досі кровоточать і не підпускають до щастя та достатку. З’явиться погляд на світ зовсім іншими очима. З подивом почнете помічати можливості там, де раніше бачили лише проблеми.

Гра проводить Любов Купрієнко

Запис по телефону / viber / whatsapp / telegram: +38-050-410-19-90

Любов Купрієнко