Гра “Шосте почуття”

Суть гри: 
Психологічна гра «Шосте Почуття» – це мальовнича подорож лабіринтами підсвідомості. Сюрреалістичні сюжети метафоричних карт переносять глядача зі світу повсякденності до іншого виміру – світ інтуїції. 

У глибині душі людина вже знає відповіді на всі запитання. Але раціональний розум із кращих намірів, піклуючись про безпеку та спокій Его, заважає їх почути. Тому так важко буває вийти із «зони комфорту» або подолати сумніви. Его не хоче розчарувань, а тому відкидає все, що небезпека бачить для себе. Людина з такою позицією стає категоричною, закріплює особисті «рамки» та впевнено їх захищає. І тоді контакт із природними стихіями стає неможливим, духовний розвиток припиняється. 

У процесі гри учасники з’єднують раціональний (слова на полі) та ірраціональний (метафоричні карти) рівні сприйняття. Підбираючи образи під слова, гравці встановлюють діалог із внутрішнім голосом. Десь глибоко всередині кожна людина має цей голос Істини. Навчитися його чути та отримувати підказки від власної підсвідомості – це головне завдання гри. 

Автор: Райда О. (м. Київ)

Проводить гру Любов Купрієнко. 

Запис по телефону / viber / whatsapp / telegram: +38-050-410-19-90

Любов Купрієнко